Dance Kids - 3-4 lat
1 września 2023 - 30 czerwca 2024
Dance Kids - 3-4 lat

Zajęcia, na których dzieci uczą się choreografii tanecznych. Zajęcia przeplatane są różnymi zabawami tanecznymi. 

wtorki, 16:10-16:55, sala nr 7

Dance Kids - 3-4 lat

45 minut
Angelika Żok
3-4 lata

Dance Kids - 3-4 lat

Podczas zajęć ruchowo - tanecznych dzieci uczą się podstawowych kroków, ruchu i koordynacji. Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw. Dzieci uczą się i rozwijają umiejętności takie jak równowaga, elastyczność, siła i wytrzymałość. Zajęcia ruchowo - taneczne są również świetnym sposobem na integrację i budowanie więzi społecznych. Dzieci wspólnie pracują nad choreografią, uczą się współpracy i komunikacji. 

Zajęcia prowadzone są przez Angelikę Żok - instruktora tańca, animatora tańca w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, animatora zabaw dla dzieci, pedagoga resocjalizacji i profilaktyki społecznej. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na aspekty resocjalizacji i profilaktyki społecznej, mając na celu budowanie pewności siebie, oraz społecznej integracji. 

Zajęcia taneczne to:

  • tworzenie różnego rodzaju choreografii,
  • świetna zabawa, 
  • rozwijanie kreatywności i wyobraźni,
  • rozwijanie poczucia rytmu i muzykalności, 
  • budowanie więzi społecznych, 

Program zajęć ruchowo – tanecznych  trwa 10 miesięcy i kończy się pokazem lub filmem wszystkich tańców. Dzieci na zakończenie otrzymują dyplomy i medale.

 

wtorki, 16:10-16:55, sala nr 7

Wszystkich, którzy przed zapisem chcą sprawdzić, jak zajęcia wyglądają na żywo zapraszamy na zajęcia pokazowe (zapis przez ZAJĘCIA POKAZOWE). Cena zajęć pokazowych to 40 zł. 

Cennik

Za miesiąc:

160 zl


Pozostało miejsc: 0/13

Poznaj pozostałe zajęcia