profilaktyka wad postawy dla dzieci wrocław maślic
1 września 2021 - 24 czerwca 2022
Dobra postawa - 3-6 lat

Profilaktyczne zajęcia zmodyfikowane pod kątem kształtowania mięśni posturalnych, rozwijania mięśni oddechowych, które uczą prawidłowych wzorców i nawyków ruchowych.

Zbieramy grupę na zajęcia. Startujemy z zajęciami przy minimum 5 uczestnikach.

poniedziałki,  17:00-17:45, sala nr 4

Dobra postawa - 3-6 lat

45 minut
Akademia Aktywnej Rodziny
3-6 lat

Dobra postawa - 3-6 lat

Kluczowe znaczenie dla prawidłowego przebiegu procesu kształtowania się prawidłowej postawy ciała, ma oczywiście profilaktyka. Codzienna, urozmaicona aktywność motoryczna, ograniczenie do minimum zajęć pozbawionych jakiejkolwiek aktywności ruchowej i ergonomiczne stanowisko pracy to podstawy, o które jako rodzice powinniśmy zadbać w pierwszej kolejności. Kolejny krok to specjalne zajęcia. Przez zabawy i ćwiczenia zmodyfikowane pod kątem kształtowania mięśni posturalnych, rozwijania mięśni oddechowych dzieci mają możliwość nadrobienia tego, co tracą przed ekranami telewizora, tabletu, czy smartfona.

Zajęcia przebiegają w kameralnej atmosferze, z wykorzystaniem ciekawych przyborów, a dobra zabawa w ich trakcie pomaga w osiąganiu małych sukcesów, które z pewnością zaprocentują w późniejszym czasie.

Zajęcia przewidziane dla wszystkich dzieci w formie profilaktycznych ćwiczeń, nie są skierowane na konkretną wadę, ale uczą prawidłowych wzorców i nawyków ruchowych.

 

poniedziałki,  17:00-17:45, sala nr 4

Zbieramy grupę na zajęcia. Startujemy z zajęciami przy minimum 5 uczestnikach.

Wszystkich, którzy przed zapisem chcą sprawdzić, jak zajęcia wyglądają na żywo zapraszamy na zajęcia pokazowe (zapis przez ZAJĘCIA POKAZOWE). Cena zajęć pokazowych to 30 zł. 

Cennik

Za miesiąc:

140 zl


Pozostało miejsc: 14/15

Poznaj pozostałe zajęcia