karate dla dzieci maślice wrocław
1 września 2021 - 20 czerwca 2022
Karate Kids - 4-7 lat

Trening charakteru i przyzwyczajanie dziecka do stopniowego i wytrwałego dążenia do realizacji celów.

poniedziałki, piątki, 16:20-17:05, sala nr 7

Karate Kids - 4-7 lat

45 minut
Sebastian Mielcarek KarateTo
4-7 lat

Karate Kids - 4-7 lat

Zajęcia mają służyć promocji zdrowia psycho-fizycznego i popularyzacji karate, jako alternatywnie uprawianego sportu wśród dzieci przedszkolnych i szkolnych.

Trening sztuk walki jest zdecydowanie czymś więcej niż powtarzaniem uderzeń i kopnięć. Karate to dla dzieci doskonała szkoła pewności siebie, spokoju, koncentracji, stanowczości oraz umiejętności dążenia do celu. Wykonując kolejne pozycje, pozdrawiając się z ukłonem, ustawiając się w szeregu, dziecko uczy się skupienia, dyscypliny i opanowania.

Prowadzący posiada nie tylko uprawnienia trenerskie II klasy o specjalności sportowej Oyama Karate oraz uprawnienia licencjonowane i kwalifikacje instruktorskie, ale z wykształcenia jest także pedagogiem. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, we Wrocławskim Klubie Karate Oyama Dragon. Prowadzi zajęcia w licznych przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Wrocławia z zakresu sztuk walki oraz pełni funkcję v-prezesa i kierownika wyszkolenia technicznego w/w klubie.

Karate dla dziecka to nie tylko poprawa jego kondycji i koordynacji ruchowej. To wspaniały trening charakteru i przyzwyczajanie pociech do stopniowego i wytrwałego dążenia do realizacji celów.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu

poniedziałki, piątki, 16:20-17:05, sala nr 7

 

Wszystkich, którzy przed zapisem chcą sprawdzić, jak zajęcia wyglądają na żywo zapraszamy na zajęcia pokazowe (zapis przez ZAJĘCIA POKAZOWE). Cena zajęć pokazowych to 30 zł. 

Cennik

Za miesiąc:

100 zl


Pozostało miejsc: 9/15

Poznaj pozostałe zajęcia