Kurs GENIUS JUNIOR
1 września 2021 - 24 czerwca 2022
Kurs GENIUS JUNIOR

GENIUS JUNIOR to zbiór naukowo opracowanych ćwiczeń dla lepszego rozwoju dzieci.

 wtorki 16:30-17:30, sala nr 4

Kurs GENIUS JUNIOR

60 minut
GENIUS
4-6 lat

Kurs GENIUS JUNIOR

GENIUS to zbiór naukowo opracowanych ćwiczeń dla lepszego rozwoju dzieci. Główna część zajęć to ćwiczenie i nauczanie szybkiego liczenia. Program zakłada też naukę układania kostki Rubika (poprawa wizualizacji i koncentracji), pisania lewą i prawą ręką jednocześnie (synchronizacja obu półkul mózgu), rozwijanie pamięci fotograficznej i wiele więcej.

Wszystkie ćwiczenia opracowane w programie Genius rozwijają prawą i lewą półkulę mózgu. Balans obu półkul wpływa pozytywnie na właściwie wszystkie aspekty życia, pomaga dziecku poprawić wyniki w nauce, się szybciej i efektywniej.

Kurs Genius JUNIOR dla dzieci od 4 do 6 lat to kurs, na którym wprowadzamy dzieci w świat cyferek i liczb.

Uczenie się matematyki jest dla najmłodszych zwykle trudne ze względu na abstrakcyjność pojęcia cyfry. W Genius JUNIOR poznajemy cyferki m.in. na materiale konkretnym (liczydło), dzieci mogą zobaczyć na własne oczy, co to znaczy dodawać i odejmować. Oprócz poznania liczydła uczymy układania Kostki Rubika, pisania cyfr, pisania ze słuchu.

Kurs, poza pomocą w nauce pierwszej, podstawowej matematyki, jest pomocny m.in. w ćwiczeniu motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwija wyobraźnię, uczy koncentracji i uwagi. Ćwiczymy też wyobraźnię przestrzenną i myślenie przyczynowo- skutkowe. Jest to dobre przygotowanie do zajęć szkolnych i nowych wyzwań.

Kurs Genius JUNIOR trwa 1 rok (po 1 roku można zapisać dziecko na zaawansowany poziom Genius i kontynuować naukę).

Przy zapisaniu dziecka na kurs wymagamy zakupu tzw. zestawu startowego w cenie 99 zł., który wykorzystujemy już na pierwszych zajęciach. Zestaw obejmuje:

  • książkę do ćwiczeń 1 moduł
  • liczydło Genius
  • kostkę Rubika Genius

Uwaga! Dla osób, które podpiszą umowę tego samego dnia, po zajęciach pokazowych – Zestaw startowy -50%

Zajęcia Genius odbywają we wtorki w godzinach 16:30-17:30, sala nr 4

Wszystkich, którzy przed zapisem chcą sprawdzić, jak zajęcia wyglądają na żywo zapraszamy na zajęcia pokazowe (zapis przez ZAJĘCIA POKAZOWE). Cena zajęć pokazowych to 30 zł. 

Cennik

Za miesiąc:

239 zl


Pozostało miejsc: 2/8

Poznaj pozostałe zajęcia