Kurs GENIUS JUNIOR - wtorki
1 września 2021 - 24 czerwca 2022
Kurs GENIUS JUNIOR - wtorki

GENIUS JUNIOR to zbiór naukowo opracowanych ćwiczeń dla lepszego rozwoju dzieci.

 wtorki 16:30-17:30

Kurs GENIUS JUNIOR - wtorki

60 minut
GENIUS
4-6 lat

Kurs GENIUS JUNIOR - wtorki

GENIUS to zbiór naukowo opracowanych ćwiczeń dla lepszego rozwoju dzieci. Główna część zajęć to ćwiczenie i nauczanie szybkiego liczenia. Program zakłada też naukę układania kostki Rubika (poprawa wizualizacji i koncentracji), pisania lewą i prawą ręką jednocześnie (synchronizacja obu półkul mózgu), rozwijanie pamięci fotograficznej i wiele więcej.

Wszystkie ćwiczenia opracowane w programie Genius rozwijają prawą i lewą półkulę mózgu. Balans obu półkul wpływa pozytywnie na właściwie wszystkie aspekty życia, pomaga dziecku poprawić wyniki w nauce, się szybciej i efektywniej.

Kurs Genius JUNIOR dla dzieci od 4 do 6 lat to kurs, na którym wprowadzamy dzieci w świat cyferek i liczb.

Uczenie się matematyki jest dla najmłodszych zwykle trudne ze względu na abstrakcyjność pojęcia cyfry. W Genius JUNIOR poznajemy cyferki m.in. na materiale konkretnym (liczydło), dzieci mogą zobaczyć na własne oczy, co to znaczy dodawać i odejmować. Oprócz poznania liczydła uczymy układania Kostki Rubika, pisania cyfr, pisania ze słuchu.

Kurs, poza pomocą w nauce pierwszej, podstawowej matematyki, jest pomocny m.in. w ćwiczeniu motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwija wyobraźnię, uczy koncentracji i uwagi. Ćwiczymy też wyobraźnię przestrzenną i myślenie przyczynowo- skutkowe. Jest to dobre przygotowanie do zajęć szkolnych i nowych wyzwań.

Kurs Genius JUNIOR trwa 1 rok (po 1 roku można zapisać dziecko na zaawansowany poziom Genius i kontynuować naukę).

Przy zapisaniu dziecka na kurs wymagamy zakupu tzw. zestawu startowego w cenie 99 zł., który wykorzystujemy już na pierwszych zajęciach. Zestaw obejmuje:

  • książkę do ćwiczeń 1 moduł
  • liczydło Genius
  • kostkę Rubika Genius

Uwaga! Dla osób, które podpiszą umowę tego samego dnia, po zajęciach pokazowych – Zestaw startowy -50%

Zajęcia Genius odbywają we wtorki w godzinach 16:30-17:30.

Zbieramy grupę na zajęcia. Startujemy z zajęciami przy minimum 3 uczestnikach.

Formularz zapisu dotyczy zapisu do grupy wtorkowej. Jeśli chcesz zapisać się do grupy czwartkowej, przejdź tutaj.

Wszystkich, którzy przed zapisem chcą sprawdzić, jak zajęcia wyglądają na żywo zapraszamy na zajęcia pokazowe (zapis przez ZAJĘCIA POKAZOWE). Cena zajęć pokazowych to 30 zł. 

Cennik

Za miesiąc:

239 zl


Pozostało miejsc: 4/8

Poznaj pozostałe zajęcia