zajęcia ze śpiewu maślice wroclaw
1 września 2021 - 24 czerwca 2022
Lekcje śpiewu - zajęcia indywidualne

Zajęcia, na których uczestnicy nie tylko uczą się śpiewać, ale też pracują nad dykcją, poprawną wymową i ruchem scenicznym. 

wtorki, piątki od godziny 14:00 do 20:00

Lekcje śpiewu - zajęcia indywidualne

45 minut
Barbara Piotrowska
dzieci i dorośli

Lekcje śpiewu - zajęcia indywidualne

Zajęcia, na których uczestnicy nie tylko uczą się śpiewać, pracują nad umiejętnościami muzycznymi, higieną głosu, emisją głosu, ale też dykcją, poprawną wymową, interpretacją tekstów piosenek czy ruchem scenicznym. 

Zajęcia prowadzi Barbara Piotrowska - pedagog wokalny, logopeda kliniczny, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, antropolożka literatury, teatru i filmu. Prowadzi zajęcia śpiewu dla dzieci i młodzieży w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Absolwentka trzech uczelni: Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa w klasie Beaty Przybytek, Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku logopedia kliniczna oraz Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w Instytucie Filologii Polskiej. Można ją usłyszeć na wrocławskich scenach: Narodowego Forum Muzyki, Vertigo Jazz Club i Impartu. W 2020 roku ukazała się płyta dla dzieci Uśmiechnięte piosenki z jej udziałem. 

Zajęcia indywidualne.

wtorki, piątki od godziny 14:00 do 20:00

cena lekcji to 100 zł

Cennik

Cena za jedne zajęcia:

100 zl


Pozostało miejsc: 1/12

Poznaj pozostałe zajęcia