zajęcia ze śpiewu maślice wroclaw
1 września 2022 - 31 maja 2023
Lekcje śpiewu - zajęcia indywidualne

Zajęcia, na których uczestnicy nie tylko uczą się śpiewać, ale też pracują nad dykcją, poprawną wymową i ruchem scenicznym. 

wtorki 15.00 - 21.00

środy 17.00 - 21.00

Lekcje śpiewu - zajęcia indywidualne

45 minut
Barbara Piotrowska
dzieci i dorośli

Lekcje śpiewu - zajęcia indywidualne

Zajęcia, na których uczestnicy nie tylko uczą się śpiewać, śpiewają nad umiejętnościami muzycznymi, gehenną głosu, emisją głosu, ale też dykcją, poprawną wymową, interpretacją tekstów czy ruchu scenicznego. 

Zajęcia prowadzi Barbara Piotrowska - pedagog wokalny, logopeda kliniczny, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, antropolożka literatury, teatru i filmu. Prowadzi zajęcia śpiewu dla dzieci i młodzieży w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Absolwentka trzech uczelni: Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa w klasie Beaty Przybytek, Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku logopedia kliniczna oraz Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w Instytucie Filologii Polskiej. Można ją usłyszeć na wrocławskich scenach: Narodowego Forum Muzyki, Vertigo Jazz Club i Impartu. W 2020 roku ukazała się płyta dla dzieci Uśmiechnięte piosenki z jej udziałem. 

Zajęcia indywidualne.

wtorki 15.00 - 21.00

środy 17.00 - 21.00

Cennik

Cena za jedne zajęcia:

140 zl


Pozostało miejsc: 0/11

Poznaj pozostałe zajęcia