zajęcia wokalne dla dzieci maślice wroclaw
1 września 2021 - 24 czerwca 2022
Studio piosenki - 6-9 lat

Zajęcia, na których dzieci nie tylko uczą się śpiewać, ale też pracują nad dykcją, poprawną wymową i ruchem scenicznym. 

piątki, 17:15-18:15

Studio piosenki - 6-9 lat

60 minut
Barbara Piotrowska
6-9 lat

Studio piosenki - 6-9 lat

Zajęcia, na których dzieci nie tylko uczą się śpiewać, pracują nad umiejętnościami muzycznymi, higieną głosu, emisją głosu, ale też dykcją, poprawną wymową, interpretacją tekstów piosenek czy ruchem scenicznym. Zachęcamy rodziców wszystkich rozśpiewanych dzieci do zapisania swoich pociech na te zajęcia.

Zajęcia prowadzi Barbara Piotrowska - pedagog wokalny, logopeda kliniczny, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, antropolożka literatury, teatru i filmu. Prowadzi zajęcia śpiewu dla dzieci i młodzieży w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Absolwentka trzech uczelni: Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa w klasie Beaty Przybytek, Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku logopedia kliniczna oraz Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w Instytucie Filologii Polskiej. Można ją usłyszeć na wrocławskich scenach: Narodowego Forum Muzyki, Vertigo Jazz Club i Impartu. W 2020 roku ukazała się płyta dla dzieci Uśmiechnięte piosenki z jej udziałem. 

piątki, 17:15-18:15

 

Zbieramy grupę na zajęcia. Startujemy z zajęciami przy minimum 3 uczestnikach.

Wszystkich, którzy przed zapisem chcą sprawdzić, jak zajęcia wyglądają na żywo zapraszamy na zajęcia pokazowe (zapis przez ZAJĘCIA POKAZOWE). Cena zajęć pokazowych to 30 zł. 

Cennik

Za miesiąc:

200 zl


Pozostało miejsc: 5/5

Poznaj pozostałe zajęcia