Zajęcia umuzykalniające - 4-6 lat
1 października 2021 - 24 czerwca 2022
Zajęcia umuzykalniające - 4-6 lat

Zajęcia kształcące wyobraźnię muzyczną. Dzieci uczą się śpiewać, grają na małych instrumentach perkusyjnych, wykonują ćwiczenia rytmiczne i ruchowe.

piątki, 17:00-17:45

Zajęcia umuzykalniające - 4-6 lat

45 minut
Barbara Piotrowska
4-6 lat

Zajęcia umuzykalniające - 4-6 lat

Zajęcia mające na celu rozwijanie wyobraźni muzycznej. Dzieci uczą się śpiewać, grają na małych instrumentach perkusyjnych, kształcą słuch. Poza tym, wykonują też ćwiczenia rytmiczne i ruchowe oraz przedstawiają krótkie scenki teatralne. Zajęcia sprzyjają również nauce pracy w grupie i tworzeniu więzi z rówieśnikami.

Aktywności umuzykalniające mają bardzo korzystny wpływ na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka. Liczne badania naukowe wskazują, że zajęcia takie stymulują harmonijny rozwój mózgu, ćwiczą pamięć i koncentrację, rozwijają zdolności językowe oraz pomagają dzieciom uspokoić się i rozładować emocje.

Zajęcia prowadzi Barbara Piotrowska - pedagog wokalny, logopeda kliniczny, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, antropolożka literatury, teatru i filmu. Prowadzi zajęcia śpiewu dla dzieci i młodzieży w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Absolwentka trzech uczelni: Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa w klasie Beaty Przybytek, Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku logopedia kliniczna oraz Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w Instytucie Filologii Polskiej. Można ją usłyszeć na wrocławskich scenach: Narodowego Forum Muzyki, Vertigo Jazz Club i Impartu. W 2020 roku ukazała się płyta dla dzieci Uśmiechnięte piosenki z jej udziałem. 

piątki, 17:00-17:45

 

Zbieramy grupę na zajęcia. Startujemy z zajęciami przy minimum 5 uczestnikach.

Wszystkich, którzy przed zapisem chcą sprawdzić, jak zajęcia wyglądają na żywo zapraszamy na zajęcia pokazowe (zapis przez ZAJĘCIA POKAZOWE). Cena zajęć pokazowych to 30 zł. 

Cennik

Za miesiąc:

150 zl


Pozostało miejsc: 15/15

Poznaj pozostałe zajęcia