Dorota Petru


                      Dorota Petru - Joga wrocław maślice

Jestem nauczycielem jogi z 13-letnią praktyką własną i ponad 4-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Prowadzę zajęcia dla grup początkujących i zaawansowanych, jogę dla dzieci oraz jogę w języku angielskim. Organizuję też cykliczne warsztaty wyjazdowe z jogą oraz wyjazdy z jogą i ajurwedą.

Obecnie kończę studia podyplomowe Psychosomatyczne Praktyki Jogi i Techniki Relaksacyjne na AWF we Wrocławiu. Ukończyłam kursy nauczycielskie Terapia w Jodze oraz Kurs Pogłębionej Praktyki w metodzie Iyengar.

Ucząc jogi, bazuję na Vinyasa Jodze, przeplatając ją elementami Iyengar Jogi. Prowadzone przeze mnie sesje charakteryzuje dynamika i dbałość o bezpieczeństwo. Do swoich uczniów podchodzę indywidualnie, uwzględniając ich możliwości i stopień zaawansowania, motywując ich do postępów. Zależy mi, aby oprócz celów związanych z aktywnością fizyczną, uczestnicy mogli doświadczyć relaksu i wyciszenia.

Joga jest moim stylem życia i pasją, którą cały czas rozwijam. Interesują mnie terapeutyczne aspekty jogi. Inspirują mnie podróże i poznawanie nowych kultur.

 

Więcej o mnie znajdziecie na moim Facebooku i Instagramie.

Poznaj zajecia prowadzone przez Dorota Petru