O nas

Kim jesteśmy

 

Wspieraj Łobuziaka to unikatowa przestrzeń na mapie Wrocławia, w której stawiamy na rozwój całej rodziny. Sami ją tworzymy i sami na co dzień zmagamy się z wyzwaniami rodzicielstwa. 

Za dnia prowadzimy przedszkole. Chcemy jednak, aby nasza przestrzeń żyła także poza lekcyjnym schematem, oferowała dzieciom możliwość poznawania świata i siebie samych przez dodatkowe zajęcia, integrowała lokalną społeczność i angażowała w swoje inicjatywy. Chcemy otworzyć ją nie tylko na przedszkolaków, ale także pozostałych mieszkańców.

 

Dla kogo działamy

 

Wyrośliśmy na bazie doświadczeń prowadzenia przedszkoli i żłobków. Znamy potrzeby dzisiejszych rodzin. Chcemy być blisko Was, poruszać temat szeroko pojętej rodzinności i wspierać w codziennych wyzwaniach. 

Jesteśmy dla rodzin chcących budować trwały i szczęśliwy dom. Pomagamy w byciu spełnionym rodzicem, inspirujemy do realizacji siebie samych i pokazujemy, jak w tym procesie wspierać też dziecko. Chcemy wskazywać, jak unikać rodzicielskich błędów, jak je naprawiać i jak doceniać w tym procesie siebie samego. Szczęśliwy i spełniony rodzic to rodzic, którego najbardziej potrzebują dzieci.

 

Nasza misja

 

Naszym celem jest rozbudzać w dzieciach chęć odkrywania świata wokół nich i siebie samych, i pomagać rodzicom w byciu spełnionym i szczęśliwym przewodnikiem tej podróży. Wierzymy, że zapewniona od najmłodszych lat możliwość eksplorowania świata w przyjaznym środowisku, ze wsparciem inspirujących ludzi, jest najlepszą inwestycją na dorosłe lata. Chcemy dać dzieciom miejsce, gdzie mogą uczyć się współpracy, otworzyć się na innych, czuć się bezpiecznie i bez skrępowania wyrażać swoją kreatywność.

 

Chcemy angażować rodziny w życie lokalnej społeczności, mówić o ciekawych inicjatywach i wartych uwagi wydarzeniach. Wspieraj Łobuziaka to nie tylko przestrzeń kreatywnych zajęć dla dzieci, ale także dla nas samych: dla rodziców, przyszłych mam, babć, dziadków i wujków. Chcemy inspirować, dać Wam przestrzeń do wymiany doświadczeń i mówić o podejściach, które wspierają młodego człowieka w budowaniu poczucia własnej wartości.